Teklif İste
9 kHz'e kadar frekans aralığına sahip spektrum analizörleri ... 20 GHz. Parlak LCD dokunmatik ekran, USB ve Ethernet ile kullanımı ve programlaması kolaydır. Preamp standardır, seçenekler: Girişim analizörü kanal tarayıcısı, AM / FM / PM analizörü ve güç ölçer.
$0.00 + KDV
Teklif İste
9 kHz'e kadar frekans aralığına sahip spektrum analizörleri ... 26.5 GHz. Parlak LCD dokunmatik ekran, USB ve Ethernet ile kullanımı ve programlaması kolaydır. Preamp standardır, seçenekler: Girişim analizörü kanal tarayıcısı, AM / FM / PM analizörü ve güç ölçer.
$0.00 + KDV
Teklif İste
9 kHz'e kadar frekans aralığına sahip spektrum analizörleri ... 32 GHz. Parlak LCD dokunmatik ekran, USB ve Ethernet ile kullanımı ve programlaması kolaydır. Preamp standardır, seçenekler: Girişim analizörü kanal tarayıcısı, AM / FM / PM analizörü ve güç ölçer.
$0.00 + KDV
Teklif İste
9 kHz'e kadar frekans aralığına sahip spektrum analizörleri ... 44 GHz. Parlak LCD dokunmatik ekran, USB ve Ethernet ile kullanımı ve programlaması kolaydır. Preamp standardır, seçenekler: Girişim analizörü kanal tarayıcısı, AM / FM / PM analizörü ve güç ölçer.
$0.00 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR